Nowe procesory AMD

W tym roku komputery stacjonarne będą mogły wyposażyć się w najnowsze procesory firmy AMD Serii A. Mowa tu o modelu AMD APU A10-7870K, który przeznaczony jest dla typowych zastosowań w grach. Esport jest obecnie bardzo popularny wśród graczy, dlatego też nowy AMD skupiło się na grach, których rozgrywka toczy się online.

831aa11522af60a02544b625613fa3bd

Nowy procesor AMD posiada 12 rdzeni obliczeniowych, co oferuje olbrzymią moc obliczeniową oraz responsywność. Umożliwi to użytkownikom komputerów z zainstalowanym Windows 10 wykorzystanie pełni możliwości tego systemu. Dodatkowo osoby, które są zainteresowane modernizacją komputera, będą również zadowoleni z nowego procesora firmy AMD. Procesor AMD APU A10-7870K stanowi prosty sposób na zwiększenie wydajności zarówno w grafice, jak i mocy obliczeniowej. A wszystko to w miarę przystępnej cenie. Procesor na dzień dzisiejszy można dostać w internecie za 137 dolarów.

AMD swój nowy produkt przygotowało do współpracy z Direct X 12, Vulkan oraz Mantle. Co ciekawsze procesor ten wykorzystuje architekturę Graphics Core Next (GCN) oraz znane technologie ADM jak Quick Stream i AMD Eyefinity. Nowy wypust AMD jest kompatybilny z ekosystemem dotychczasowych płyt głównych z gniazdem FM2+. To głównie dzięki temu umożliwia łatwą modernizację komputera.

Zostaw komentarz